А чи дійсно замовляти бутильовану воду або набирати в автоматі безпечно для здоров’я, дізнайтеся думку фахівців

А чи дійсно замовляти бутильовану воду або набирати в автоматі безпечно для здоров'я, дізнайтеся думку фахівців
«Ми замовляємо бутильовану воду з доставкою або в автоматах, вдома у нас фільтр зворотного осмосу, і зі здоров'ям все гаразд!».

Прислухайтеся до авторитетної думки. Американська Environmental Working Group – це некомерційна організація з охорони навколишнього середовища. Вона займається дослідженнями різних продуктів, в тому числі й питної води, визначаючи степінь їх шкідливості і небезпеки для споживачів.

Ця організація з’ясувала, що половина виробників бутильованої води визнає, що торгує тієї ж водопровідної водичкою, що пройшла «Додаткове очищення». Тобто, з використанням осмосу. 18% виробників позначають на етикетках, що вода взята з мінеральних джерел. Але навіть не придумали, де знаходиться мінеральне джерело, напевно все той же  водопровідний кран. І це в США і європейських країнах, де якість водопровідної води краще нашої! А що потрапляє в пляшки і автомати у нас? Добре, якщо осмос є!

Іншими словами, бактерії і мікроби, які знаходились в водопроводі і переселилися разом з водою в пляшки і автомати, спокійно потрапляють в ваш організм. До речі, з часом бутильована вода забруднюється пластиковими частками від пляшок. А при нагріванні пластик взагалі виділяє токсини, так що перегрівати – навіть на сонці – пластикові пляшки не можна. Купуючи їх, ви впевнені, що вони зберігалися правильно, без перегріву?

А що стосується впевненості, що зі здоров’ям все нормально … Це помилка того, хто вижив. Когнітивне спотворення, чи помилка розуму: хтось заразився гепатитом або спіймав ротавірус, але я ж дотримуюся гігієни, купую воду в пляшках, поставив вдома зворотний осмос – я в безпеці! Ті, хто чинив так само, не розповідають, як лікуються від гепатиту або як не злазили з унітазу! І ви розумієте, що це дійсно помилка, і вода не стає безпечною, потрапивши в пляшку або автомат?

Ви купуєте бутильовану воду або використовуєте автомати? Чим користуєтеся для очищення води в домашніх умовах? Поділіться в коментарях!

Також радимо прочитати статтю: “А Ви знали скільки мікробів ви випиваєте за один ковток питної води?” щоб дізнатись як захиститись від всіх мікробів

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp

Залишити коментар

On Key

Схожі записи

Ви впевнені, що вдома п'єте чисту воду

Ви впевнені, що вдома п’єте чисту воду?

Багато хто відповість: звичайно. Адже на очисних станціях хлором знезаражують воду, що йде у водопровід. А нам відомо, що сира вода прямо з-під крана містить шкідливі речовини – солі важких металів, ту ж хлорку, органічні сполуки. Але у нас стоїть фільтр зворотного осмосу і чистить воду!

Навіть якщо Ви використовуєте фільтр для очищення води, є велика небезпека зараження мікробами що живуть у воді

Навіть якщо Ви використовуєте фільтр для очищення води, є велика небезпека зараження мікробами що живуть у воді

Як уникнути небезпеки зараження, пов’язаної з водою, якщо навіть фільтр зворотного осмосу не може забезпечити повноцінного знезараження? Потрібно придбати і підключити прилад, спеціально створений для цієї мети.