А Ви знали скільки мікробів ви випиваєте за один ковток питної води?

А Ви знали скільки мікробів ви випиваєте за один ковток питної води?
Що може потрапити в організм разом з погано очищеною водопровідною, бутильованою або автоматною водою? Збудники:

Глистової інвазії (гостриків хлорка не вбиває, а вам потрібні непрохані гості у вигляді глистів в організмі?);

Криптоспоридіозу (постійний водянистий пронос – не найприємніше, що може трапитися з людиною!);

Ротавірусу (зараження призводить до підвищення температури, болях у шлунку, блювоті, зневодненню організму);

Аденовірусу (він вражає органи дихання, очі, шлунково-кишковий тракт, лімфатичну систему. Хворі страждають від інтоксикації організму, їх лихоманить, б’є кашель, вони втрачають голос, у них сверблять запалені очі, і як бонус — розлад кишечнику);

Легіонельозу (хвороба по тяжкості схожа з важкою пневмонією, але уражаються не тільки легені, але і центральна нервова система, і травний тракт);

Ентеровірусу (інфекція проникає через кишечник і може вразити буквально будь-яку з систем і важливі органи в організмі: ЦНС, серцево-судинну систему, бронхи і легені, шлунково-кишковий тракт, нирки, м’язи, очі, шкіру, слизову оболонку рота, ендокринні органи, печінку. Серйозні форми ураження призводять до серйозного менінгіту – запалення оболонок мозку, а ускладнення має страшні – паралічі, судомний синдром, глухоту, сліпоту, ішемічні інсульти, інтелектуальні порушення);

Гепатиту А, що вражає печінку. Якщо це супроводжується гострою печінковою недостатністю, то нерідко призводить до летального результату. ВООЗ окремо вказує, що навіть у випадках лікування людина одужує і повертається до повсякденного життя, роботи, навчання через тижні, а то і місяці. Центр громадського здоров’я МОЗ України попереджає: по захворюваності вірусними гепатитами країна знаходиться на лідируючій позиції серед європейських країн.

Чи варто далі вживати неякісно очищену воду, враховуючи вартість хороших ліків і часу, витраченого на лікування і відновлення після хвороб?

Ви стикалися з цими захворюваннями? Поділіться в коментарях!

Також рекомендуємо прочитати статтю “Як уникнути небезпеки зараження, пов’язаної з водою, навіть якщо Ви використовуєте фільтр чи зворотний осмос“.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp

Залишити коментар

On Key

Схожі записи

Ви впевнені, що вдома п'єте чисту воду

Ви впевнені, що вдома п’єте чисту воду?

Багато хто відповість: звичайно. Адже на очисних станціях хлором знезаражують воду, що йде у водопровід. А нам відомо, що сира вода прямо з-під крана містить шкідливі речовини – солі важких металів, ту ж хлорку, органічні сполуки. Але у нас стоїть фільтр зворотного осмосу і чистить воду!

Навіть якщо Ви використовуєте фільтр для очищення води, є велика небезпека зараження мікробами що живуть у воді

Навіть якщо Ви використовуєте фільтр для очищення води, є велика небезпека зараження мікробами що живуть у воді

Як уникнути небезпеки зараження, пов’язаної з водою, якщо навіть фільтр зворотного осмосу не може забезпечити повноцінного знезараження? Потрібно придбати і підключити прилад, спеціально створений для цієї мети.