Чи є небезпека зараження мікробами з води з-під крана

Чи є небезпека зараження мікробами з води з-під крана
На жаль, вода з-під крана, що пройшла через старі труби й надійшла у квартири, далека від ідеалу і наявність мікробів в ній - реальна. Різні домішки можуть викликати (а можуть і не викликати) якесь захворювання колись потім, а мікробіологічне зараження може трапитись одразу ж. Були випадки масового отруєння водою з мереж, і звичний розлад шлунка найчастіше буває через мікроби, що містяться у воді з-під крана.

Хто живе у звичайній воді з-під крана

Якщо воду в міській системі водоочищення не обробляти  хлором, то в ній може бути:

сальмонела, холерний вібріон, дизентерійна паличка (вони викликають серйозні бактеріальні інфекції шлунково-кишкового тракту);

амеба, лямблії, сопровік (паразитарне зараження);

ротавіруси, аденовіруси і т. д.

Всі вони можуть викликати важкі інфекції, як у дітей, так і у дорослих.

Відповідальна влада населених пунктів строго стежить за очищенням води й найчастіше, для знезараження її додають хлор. Мета цього знищити всі мікроби в воді, що в мережах, а для цього  потрібно багато хлору. Він надає воді неприємний запах, а при попаданні в організм, хлор діє на нього руйнівно, бо це є отруйна речовина.

Щоб зберегтися від  отруєння хлором, можна споживати воду в пляшках, але це не дешево. Можна кип’ятити воду, але це не смачно, займає багато часу і вода втрачає деякі корисні властивості. Але з цієї ситуації є вихід – покупка й установка системи очищення води для будинку.

Ідеальне рішення для дому: установка системи фільтрів

Якщо ви користуєтесь водою з-під крана, де мікроби вже нейтралізовані хлором, то сам хлор буде нейтралізований якісним фільтром і ви отримуєте  чисту, пом’якшену і продезінфіковану воду, яка підходить для пиття і приготування їжі.

Якщо ви – власники котеджів, заміських будинків і іншої приватної власності, то вам необхідно подумати про чисту воду самостійно. Найкращий варіант подбати про це заздалегідь – ще на етапі будівництва будинку, замовити якісну систему водопідготовки, яка дозволить відразу після переїзду користуватися чистою водою  без мікробів і сторонніх домішок.

Щоб не переплатити зайві кошти за систему очищення води й отримати якісну воду, треба замовити її у перевіреного часом постачальника. Так, ТОРГІВЕЛЬНО ПРОМИСЛОВЕ ОБ’ЄДНАННЯ “АРИСТА” пропонує системи очищення і підготовки води будь-яких масштабів: як для квартир, так і для заміських будинків. Ми працюємо в цій сфері більше 16 років, тому у нас  накопичено великий досвід (у нас було декілька тисяч клієнтів, які вдячні нам). Адже чиста вода в домі, без мікробів і домішок, – це запорука здоров’я і довгого життя. 

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp

Залишити коментар

On Key

Схожі записи

Ви впевнені, що вдома п'єте чисту воду

Ви впевнені, що вдома п’єте чисту воду?

Багато хто відповість: звичайно. Адже на очисних станціях хлором знезаражують воду, що йде у водопровід. А нам відомо, що сира вода прямо з-під крана містить шкідливі речовини – солі важких металів, ту ж хлорку, органічні сполуки. Але у нас стоїть фільтр зворотного осмосу і чистить воду!

Навіть якщо Ви використовуєте фільтр для очищення води, є велика небезпека зараження мікробами що живуть у воді

Навіть якщо Ви використовуєте фільтр для очищення води, є велика небезпека зараження мікробами що живуть у воді

Як уникнути небезпеки зараження, пов’язаної з водою, якщо навіть фільтр зворотного осмосу не може забезпечити повноцінного знезараження? Потрібно придбати і підключити прилад, спеціально створений для цієї мети.