Небезпека, що загрожує нашому здоров’ю через неякісно очищену воду, схожа на таємного ворога: вона абсолютно непередбачувана

Небезпека, що загрожує нашому здоров'ю через неякісно очищену воду, схожа на таємного ворога: вона абсолютно непередбачувана
Ми точно знаємо: якщо бути в мороз без шапки - застудишся. Перебігаєш вулицю на червоний - постраждаєш від автомобілів. Піднімеш непомірний тягар - зірвеш спину.

Нечиста, заражена мікробами і бактеріями вода здатна нашкодити без всяких помилок з вашого боку. І невідомо, коли саме в водопровід проникне небезпечна інфекція і потече з ваших кранів разом з прозорою водою.

Тепер зізнайтеся чесно: вам не страшно хворіти в сьогоднішній ситуації? ВООЗ недарма попереджає про небезпеку інфекційних захворювань (наприклад, гепатиту А), навіть якщо вони не несуть смертельної загрози. Крім того, вони несуть додаткову небезпеку: ваше економічне та соціальне становище може сильно похитнутися. Втрачений час при сучасному ритмі життя занадто дорого коштує! З інфекційним захворюванням це тижні, а то і місяці.

Учень пропустить цілий семестр навчання і змушений буде напружувати всі сили і здібності, щоб наздогнати програму, здати нездані навчальні завдання, заліки, іспити. Працююча людина далеко не завжди може розраховувати на оплачуваний лікарняний – безліч людей сьогодні працює у приватників або на фрілансі. У перехворілої дитини можуть виникнути важкі ускладнення – пізніше вони серйозно позначаться на здоров’ї в дорослому віці. Літній людині стократ важче перенести хворобу без наслідків, ніж людям молодого і середнього віку.

Скільки коштують сьогодні хороші ліки нагадувати не варто? Хвороба одного члена сім’ї б’є по іншим: вони змушені більше працювати, менше відпочивати, піклуватися про хворих, що призводить до хронічної втоми, емоційного вигорання, депресії й навіть психосоматичних захворювань.

Не піддавайте небезпеці себе і сім’ю! Залиште заявку на підбір УФ-знезараження для будинку, пийте чисту, безпечну воду і залишайтеся здоровими!

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp

Залишити коментар

On Key

Схожі записи

Ви впевнені, що вдома п'єте чисту воду

Ви впевнені, що вдома п’єте чисту воду?

Багато хто відповість: звичайно. Адже на очисних станціях хлором знезаражують воду, що йде у водопровід. А нам відомо, що сира вода прямо з-під крана містить шкідливі речовини – солі важких металів, ту ж хлорку, органічні сполуки. Але у нас стоїть фільтр зворотного осмосу і чистить воду!

Навіть якщо Ви використовуєте фільтр для очищення води, є велика небезпека зараження мікробами що живуть у воді

Навіть якщо Ви використовуєте фільтр для очищення води, є велика небезпека зараження мікробами що живуть у воді

Як уникнути небезпеки зараження, пов’язаної з водою, якщо навіть фільтр зворотного осмосу не може забезпечити повноцінного знезараження? Потрібно придбати і підключити прилад, спеціально створений для цієї мети.