Ви впевнені, що вдома п’єте чисту воду?

Ви впевнені, що вдома п'єте чисту воду
Багато хто відповість: звичайно. Адже на очисних станціях хлором знезаражують воду, що йде у водопровід. А нам відомо, що сира вода прямо з-під крана містить шкідливі речовини - солі важких металів, ту ж хлорку, органічні сполуки. Але у нас стоїть фільтр зворотного осмосу і чистить воду!

Дійсно, хлор очищає воду від певних патогенних бактерій, а механічні фільтри очищення здатні видалити з води майже 100% домішок, що негативно впливають на здоров’я людей, що п’ють цю воду.

А зараз факти. У 2018 році в Миколаєві стався спалах гепатиту А, було зареєстровано 62 випадки, в числі заражених – діти. «Винною» в зараженні небезпечним захворюванням визначили воду з пунктів розливу. Для досліджень на бактерії і віруси взяли 7 проб з різних пунктів. В результаті виявили в них ДНК ротавірусу, аденовірусу і обох разом! Це не гепатит, але теж вкрай неприємні, а для дітей і ослаблених людей, дуже небезпечні інфекції!

В 2019 спалахи гепатиту А відзначені в Чернігівській і Харківській областях. Чернігівський почався в одній з міських шкіл, постраждали учні та працівниця шкільного харчоблоку.

Як бачите, з цими вірусами хлор не справляється. А фільтр зворотного осмосу бореться не з ними, а з хімічними домішками. Ані  вода з міського водогону, ані бутильована з точок розливу не є безпечними для вас і ваших дітей!

У першому випадку очищена хлором вода може набратися бактерій і мікробів, вийшовши зі станції очистки, на шляху до вашого крану. Ми живемо в Україні, знаємо, в якому стані водопроводи в багатьох містах і СМТ – туди крокодил пролізе, не те що крихітна бактерія! А що до бутильованої – ви точно, абсолютно точно впевнені, що і її не налили з-під крана без будь-якої очистки? А навіть якщо і прогнали через зворотний осмос – ми вже з’ясували, що від гепатиту та інших вірусів він не врятує.


Напишіть у коментарях, чи у Вас були неприємності зі здоров’ям через воду з-під крана або бутильованої?

Також радимо прочитати статтю про купівлю води в автоматі чи замовлені бутильованої, або води очищеною фільтром чи зворотнім осмосом, щоб дізнатись, яку воду краще вживати

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp

Залишити коментар

On Key

Схожі записи

Ви впевнені, що вдома п'єте чисту воду

Ви впевнені, що вдома п’єте чисту воду?

Багато хто відповість: звичайно. Адже на очисних станціях хлором знезаражують воду, що йде у водопровід. А нам відомо, що сира вода прямо з-під крана містить шкідливі речовини – солі важких металів, ту ж хлорку, органічні сполуки. Але у нас стоїть фільтр зворотного осмосу і чистить воду!

Навіть якщо Ви використовуєте фільтр для очищення води, є велика небезпека зараження мікробами що живуть у воді

Навіть якщо Ви використовуєте фільтр для очищення води, є велика небезпека зараження мікробами що живуть у воді

Як уникнути небезпеки зараження, пов’язаної з водою, якщо навіть фільтр зворотного осмосу не може забезпечити повноцінного знезараження? Потрібно придбати і підключити прилад, спеціально створений для цієї мети.